Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose Dainiaus Trinkūno festivalis-konkursas

Dainiaus Trinkūno Lietuvos jaunųjų pianistų festivalis-konkursas

N2016 metų gruodžio 15 dieną Šiaulių 1-ojoje muzikos mokykloje pirmą kartą suorganizuotas Dainiaus Trinkūno Lietuvos jaunųjų pianistų festivalis-konkursas, kuriame iš viso pasirodė 108 mokiniai. Renginys buvo skirtas ne tik fortepijoninės muzikos populiarinimui, bet ir žymaus šiauliečio pianisto, pedagogo, visuomenės veikėjo D. Trinkūno paminėjimui. Festivalis-konkursas sulaukė mokinių iš Šiaulių, Kelmės, Joniškio, Jurbarko, Panevėžio, Radviliškio, Kėdainių, Kuršėnų, Kupiškio muzikos ir meno mokyklų.

Mūsų mokyklos fortepijono mokytoja Edita Čepulienė pristatė naują duetą – tarp 78 festivalio dalyvių pasirodė Andrėja Rusteikaitė ir Beatrisė Rastokaitė. Mergaičių mokytoja E. Čepulienė neslėpė jaudulio dėl dueto pirmojo išėjimo į sceną, tačiau liko patenkinta, nes, anot jos, mergaitės kompozitoriaus K. Chačaturian kūrinį „Galopas“ sugrojo puikiai, tad pirmasis „blynas neprisvilo“. Mokytoja dėkoja mergaitėms už nuoširdų darbą, o jų tėveliams – už pasirūpinimą nuvykimu į renginį.

Nuotraukos iš festivalio.