I – asis tarptautinis instrumentinės muzikos festivalis „Grokime kartu“

2017 m. kovo 7 dieną Radviliškio muzikos mokykloje vyko I – asis tarptautinis instrumentinių ansamblių festivalis „Grokime kartu“. Šventėje dalyvavo jaunieji atlikėjai iš Estijos Valgos miesto, Latvijos Valkos miesto ir iš Lietuvos: Kauno, Panevežio, Šiaulių, Palangos, Kaišiadorių, Rietavo, Veiverių, Pakruojo, Radviliškio, Tytuvėnų, Joniškio, Kupiškio, Biržų, Ventos, Kuršėnų, Raseinių muzikos ir meno mokyklų.

Renginyje dalyvavo Ventos muzikos mokyklos fortepijoninis duetas: Andrėja Rusteikaitė (3 kl.) ir Beatrisė Rastokaitė (4 kl.), mokytoja Edita Čepulienė. Mergaitės atliko kompozitoriaus K. Chačaturian kūrinį „Galopas“. Renginio jauki atmosfera paliko gerą įspūdį vaikams ir tėveliams. Mokytoja dėkoja mergaičių tėveliams už pasirūpinimą kelione.

Nuotraukos iš festivalio.