Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose Vyturiai ir vyturėliai

X – asis Respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“

Kovo 9 d. Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokykloje vyko dešimtasis respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Algirdo Lipeikos menų mokykla konkursą organizuoja kas dvejus metus. Konkurse dalyvavo 53 kolektyvai: solistai, duetai ir vokaliniai ansambliai nuo 4 iki 18 metų. Į Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklą atvyko 165 mokiniai, 26 mokytojai ir 25 koncertmeisteriai iš visos Lietuvos.

Vertinimo komisijoje dirbo Šiaulių universiteto Muzikos pedagogikos katedros docentas, Šiaulių universiteto merginų choro „Pavasaris“ meno vadovas Gediminas Ramanauskas, Klaipėdos universiteto Menų akademijos dėstytoja, Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos vokalo pedagogė Giedrė Zeicaitė, Šiaulių „Juventos“ progimnazijos mokytoja metodininkė Loreta Mikutienė, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos dainavimo mokytoja Viktorija Gurejeva.

Gausus būrys dalyvių iš Kelmės lopšelių-darželių „Ąžuoliukas“ ir „Kūlverstukas“, Šiaulių vaikų meninės studijos „Pūūūka“, Šiaulių „Juventos“ progimnazijos, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos, Kelmės rajono Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijos muzikos skyriaus, Naujosios Akmenės muzikos mokyklos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Gargždų muzikos mokyklos, Ventos muzikos mokyklos, Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos, Raseinių meno mokyklos, Viekšnių Vinco Deniušio meno mokyklos, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos ir Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklos sumaniai, nuoširdžiai ir muzikaliai varžėsi tarpusavyje ir bandė pavergti klausytojų bei komisijos širdis.

Ventos muzikos mokyklos mokinė Austėja Nociūtė (mokytoja metodininkė Donvina Savickienė, koncertmeisteris Raimondas Dievinas) dainavimo konkurse dalyvavo pirmą kartą ir  laimėjo II laipsnio diplomą.