Pradžia Veikla Koncertinė veikla Geroji žvaigždele

„Geroji žvaigždele, parodyk man kelią...“

Nuo tada, kai žmonija pradėjo kurti dainas ir eilėraščius, viena populiariausių temų yra meilė. Žodis „meilė“ reiškia daug dalykų ir apima kur kas platesnę realybę ir kur kas įvairesnius santykius nei tik vyro ir moters. Apie tokią įvairiapusę meilę – motinos, Tėvynės, dviejų žmonių – buvo pasakojama respublikiniame integruotame etikos – muzikos renginyje „Geroji žvaigždele, parodyk man kelią...“

Jau trečius metus Papilės Simono Daukanto gimnazijoje organizuojamas renginys, skirtas meilės temai, kuriame dalyvauja Akmenės rajono mokyklos: Ventos gimnazija, Ventos muzikos mokykla, Akmenės gimnazija, Mažeikių raj., Viekšnių gimnazija ir Kelmės raj., Tytuvėnų gimnazijos meno skyrius.

Renginyje dalyvavo Ventos muzikos mokyklos mokinės Fausta Borusevičiūtė ir Kamilė Bumblytė, kurias moko vyresnioji mokytoja Edita Čepulienė.

Nuotraukos iš renginio.