Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose Skambioji daina 2017

Konkurse ,,Skambioji daina 2017” – I vieta

Kovo 29 dieną, vykusiame VII Žemaičių krašto vaikų ir moksleivių dainų festivalyje – konkurse „Skambioji daina 2017“, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos scenoje pasirodė  48 solistai bei vokaliniai ansambliai, kurie atvyko iš Šiaulių, Mažeikių, Klaipėdos, Plungės, Kretingos, Skuodo, Ventos, Raseinių, Platelių, Salantų, Telšių muzikos ir meno mokyklų, gimnazijų, bei vokalo studijų.

Šiame konkurse dirbo komisija, kurios pirmininkė Loreta Ramelienė – Klaipėdos muzikinio teatro solistė, nariai Giedrė Zeicaitė – Klaipėdos universiteto menų akademijos lektorė, S.Šimkaus konservatorijos mokytoja ekspertė,  Rasa Veretenčevienė – Klaipėdos J. Kačinsko MM džiazinio dainavimo solistė, mokytoja metodininkė, bei Rita Urniežienė - Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos direktorė.

Konkurse „Skambioji daina 2017“ Ventos muzikos mokyklą atstovavo III klasės mokinė Austėja Nociūtė (mokytoja metodininkė Donvina Savickienė), kuri  B kategorijoje laimėjo pirmąją vietą ir buvo apdovanota I vietos laureato diplomu bei prizu. Mokinei konkurse akompanavo mokytojas metodininkas Raimondas Dievinas.

Žiūrėti nuotraukas.