Pradžia Veikla Mokyklos renginiai Ant muzikos kranto 2017

V- asis lietuviškos muzikos festivalis „Ant muzikos kranto“

„Kažkas magiško ta muzika. Nuramina, pralinksmina, kartais nuliūdina. Padeda atsipalaiduoti, užsimiršti, susikaupti, atgaivinti. Muzika - yra saviraiškos būdas, kurios klausydami  išreiškiame dalį savo asmenybės, o dainų tekstuose randame tai, ką ilgą laiką norėjome išsakyti, bet ieškojome tam žodžių. Muzika - neatsiejama gyvenimo dalis, nes ji yra visur - upės čiurlenime, paukščių giesmėj, klaviatūros tarškėjime. Muzika mus lydi kiekviename žingsnyje“.

Balandžio 5 dieną Ventos muzikos mokykla surengė penktąjį lietuviškos muzikos festivalį „Ant muzikos kranto“, kuriame dalyvavo Plungės Mykolo Oginskio, Platelių, Kuršėnų meno mokyklų, Naujosios Akmenės, Akmenės, Ventos muzikos mokyklų, Papilės S.Daukanto gimnazijos mokiniai ir mokytojai. Festivalio dalyviai įvairiausiais instrumentais ir jaunųjų atlikėjų balsais atskleidė plačią lietuvių muzikos panoramą. Programoje skambėjo lietuvių kompozitorių kūriniai, kurie atspindėjo lietuvių tautos dvasią, pasižymėjo savitu lietuvių kūrybai būdingu muzikos turiniu ir išraiškinga muzikine kalba, meninėmis priemonėmis, puošmenomis bei melodiniais vingiais.

Festivalio pabaigoje mokytoja Donvina Savickienė padėkojo visiems dalyviams už lietuviškos muzikos sklaidą, suteiktą estetinį džiaugsmą, nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą tarp meno įstaigų. Laikinai einanti direktorės pareigas mokytoja Dalia Jankuvienė festivalyje dalyvavusiems atlikėjams, mokytojams, koncertmeisteriams, bei Ventos MM mokytojui – organizatoriui Savėlijui Batavičiui įteikė padėkos raštus, gėles.

Nuotraukos iš festivalio.