Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“

Balandžio 25 d. Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkurse „Tau, mama“, vykusiame Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje, Ventos muzikos mokyklos III klasės mokinė Austėja Nociūtė (mokytoja metodininkė Donvina Savickienė),  B kategorijoje laimėjo ir buvo apdovanota III vietos laureato diplomu. Mokinei konkurse akompanavo mokytojas metodininkas Raimondas Dievinas.

Konkursas buvo skirtas skatinti vaikų ir jaunimo meninę raišką, ugdyti vertybines nuostatas, kūrybinę iniciatyvą, estetinį skonį ir originalumą, gebėjimą išreikšti meilę, pagarbą ir dėkingumą mamai.

Šiaulių regioną konkurse 47 atstovavę solistai ir ansambliai atliko po dvi dainas, kuri viena iš jų privalomas kūrinys – daina apie mamą.