Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose Pavasario fiesta 2017
Parašė mokytoja metodininkė G.Bučiuvienė

Pavasario fiesta 2017

Pavasariui įsibėgėjant, kai dienos vis ilgėja, o paukščiai vis skardžiau džiugina savo giesmėmis, jau XIII kartą Kaune ,, Combo‘‘ klube balandžio 23 dieną vyko tarptautinis populiariosios muzikos konkursas ,,Pavasario fiesta 2017‘‘, organizuojamas VŠĮ ,,Pramogų karalystė‘‘. Į konkursą sugužėjo 104 solistai ne tik iš Lietuvos didžiųjų miestų, bet ir svečiai iš Latvijos bei Lenkijos respublikų. Savo jėgas išbandė ir mūsų 4 solistai iš Ventos muzikos mokyklos, kurie ant savo gležnų sparnų parskraidino pačius aukščiausius pavasarinius apdovanojimus. Jaunoji solistė Dominyka Gurinaitė atliko pop divos Beyoncės kūrinį ,,Running‘‘ ir laimėjo 2 vietos laureatės diplomą bei statulėlę. Ji varžėsi su „Lietuvos talentų‘‘ super finalininke Milėja Stankevičiūte. Akvilė Srūgytė dainavo kitos mega žvaigždės Aguileros kūrinį „You lost me‘‘ ir pelnė patį aukščiausią 1 vietos laureatės diplomą ir statulėlę. 17-19 metų amžiaus grupėje varžėsi Dominykas Mazaliauskas ir Beatričė Kulikauskaitė, daugelis jų varžovų konservatorijų studentai bei TV projektų dalyviai. Visose amžiaus kategorijose dalyvavo stiprūs varžovai - svečiai. Beatričė atliko legendinės žvaigždės Whitney Houston kūrinį ,,I have nothing‘‘ ir pelnė 3 vietos laureatės diplomą ir statulėlę. Dominykui Mazaliauskui dar tik pirmi žingsniai didžiojoje scenoje, tačiau labai sėkmingi, jis tapo diplomantu. Dominykas atliko žymiosios dainų kūrėjos ir atlikėjos Lanos Del Rey  „Salvatore“ .

Konkurse buvo galima pasidžiaugti išties aukštu solistų profesionalumu, menine įtaiga. Dalyvius vertino kompetentinga tarptautinė komisija. Visi dalyviai ir jų mokytojai buvo šiltai sutikti ir apdovanoti organizatorių Jovitos Murauskaitės ir Edvardo Pavlikovičiaus suvenyrais ir padėkos diplomais.

Aš labai didžiuojuosi savo mokiniais ir jų aukštais pasiekimais bei nuoširdžiai dėkoju jų tėveliams.