Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose Linksmieji perliukai
Parašė mokytoja G.Bučiuvienė

Baltijos perlai atplaukė į Ventą

Auksinė Baltijos žuvelė ant savo pelekų atplukdė 3 perlus į Ventą. Jau 8-tą kartą Klaipėdoje gegužės 5 dieną vyko tarptautinis populiariosios muzikos konkursas ,,Linksmieji perliukai“. Į konkursą atplaukė 87 solistai ne tik iš Lietuvos didžiųjų miestų, bet ir svečiai iš Polesko bei Kaliningrado, Rusijos Federacijos. Konkurse dalyvavo ir mūsų muzikos mokyklos solistės Beatričė Kulikauskaitė, Akvilė Srūgytė ir  Dominyka Gurinaitė. Ypač sunki kova teko Dominykai Gurinaitei, kuriai reikėjo rungtis  C kategorijoje su 24 varžovais. Dominyka nepriekaištingai atliko savo kūrinį, suvenyras-perlas ir 1-oji laureatės vieta atiteko jai.  Antrąjį perlą ir 2 laureatės vietą E kategorijoje savo skambiu kaip krikštolas balsu pelnė Beatričė Kulikauskaitė. Labai išraiškingai, emocionaliai ir stipriai nuskambėjo Akvilės Srūgytės  atliekamas kūrinys. Ji savo D kategorijoje rungėsi su15 dalyvių ir pelnė 3 laureatės diplomą ir perlą. Konkurse atlikome naują ir gana sudėtingą II pusmečio repertuarą. Dalyvius vertino kompetentinga 6 narių komisija.

Aš labai džiaugiuosi savo mokinių aukštais pasiekimais ir didžiulėmis jų pastangomis.  Labai esu dėkinga savo mokinių tėveliams už sudarytas sąlygas ir pagalbą vykstant į konkursus.

Daugiau nuotraukų.