Solistų ir vokalinių ansamblių konkursas ,,Dainų mozaika“

Balandžio 28 d. N. Akmenės kultūros centre vyko I-asis solistų ir vokalinių ansamblių konkursas ,,Dainų mozaika“. Konkurse dalyvavo atlikėjai iš Aucės (Latvija), Mažeikių, Kaišiadorių, N. Akmenės, Akmenės, Ventos muzikos ir meno mokyklų, kurie varžėsi trijose amžiaus grupėse.

Ventos muzikos mokyklą atstovavo III klasės solinio dainavimo mokinės Austėja Rimkutė ir Austėja Nociūtė, bei mergaičių vokalinis ansamblis.  Dalyvius vertino kompetentinga komisija, kurios pirmininkė - operos solistė Diana Tiškovaitė.

Kiekvienoje amžiaus grupėje buvo paskelbtas pagrindinis laureatas, bei skirtos trys prizinės vietos.  Sėkmė šypsojosi mergaičių ansambliui, kuris nepriekaištingai atliko konkursinę programą ir pelnė laureato vardą. Solistė Austėja Nociūtė konkurse laimėjo II laipsnio diplomą. Renginio organizatoriai visiems dalyviams, mokytojams įteikė padėkas ir atminimo dovanas.

Konkursui ,,Dainų mozaika“ mokines paruošė mokytoja metodininkė Donvina Savickienė, koncertmeisteris - Raimondas Dievinas.

Nuotraukos.