Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose Dainuoju gimtiesiems šilams

XIV Respublikinis festivalis – konkursas „Dainuoju gimtiesiems šilams“

Gegužės 12 dieną Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijoje vykusiame respublikiniame festivalyje – konkurse „Dainuoju gimtiesiems šilams“ III klasės solinio dainavimo mokinės Austėja Rimkutė, Austėja Nociūtė, I-IV klasių mergaičių vokalinis ansamblis tapo A grupės prizininkėmis bei buvo apdovanotos nugalėtojų diplomais ir rėmėjų dovanomis. Konkursui mokines paruošė mokytoja metodininkė Donvina Savickienė, koncertmeisteris - Raimondas Dievinas.

Festivalis  – konkursas „Dainuoju gimtiesiems šilams“ pirmą kartą dainininkus sukvietė 1999 metais. Šiemet jis vyko keturioliktą kartą ir tapo populiariu respublikiniu muzikos renginiu, kuris organizuojamas kas dveji metai. Tai vienas iš nedaugelio Lietuvoje organizuojamų muzikinių renginių, kuris gali didžiuotis susirinkusiųjų atlikėjų gausa iš visos šalies.

Dalyvius vertino operos solistė Diana Tiškovaitė, Vytauto Didžiojo Universiteto Muzikos akademijos dainavimo studijų magistrantai, tarptautinių konkursų laureatai Gabrielė Skromanaitė bei Martynas Žukauskas, Kelmės r. savivaldybės švietimo, kultūros, meno atstovai.

Nuotraukos iš konkurso.