Pradžia Veikla Koncertinė veikla Vakarų krašto dainų šventė

Ventiškiai – Vakarų Lietuvos krašto dainų šventėje

Birželio antrąjį savaitgalį lyg didžiulė banga Klaipėdą užliejo Vakarų Lietuvos krašto dainų šventė.   Šis daugybę dalyvių subūręs renginys buvo skirtas Mažosios Lietuvos lietuvių dainų šventės 90-mečiui. Ir skrido lietuviška daina tarsi paukštė iš Vasaros estrados, sukosi tautinių šokių rateliai, skambėjo muzika. Scenoje pasirodė 260 meno kolektyvų ir daugiau nei 7 tūkstančių jų dalyvių iš visos Lietuvos - chorų, etnografinių ir folkloro ansamblių, liaudies instrumentų orkestrų ir šokėjų grupių. Akmenės rajoną atstovavo mūsų mokyklos Tautinių muzikos instrumentų orkestras ir Tradicinių kanklių ansamblis ,,Austėja“ su mokytojais:  Aukse  Nainyte, Minifreda  Voronoviene, Dalia ir Gintautu Jankais. Vakarų Lietuvos krašto dainų šventė sušildė daugybės jos pasižiūrėti susirinkusių klaipėdiečių širdis.

,,Esame labai patenkinti, matydami šią daugiatūkstantinę minią iš visos Lietuvos tiek vaikų, tiek suaugusiųjų, kurie myli liaudies dainą, šokį ir muziką ir puoselėja mūsų tradicijas. Tai teikia vilčių, kad ateityje mes turėsime ne tik klestinčią ekonomiką, bet ir kultūrą ne tik visoje Lietuvoje“, - klaipėdiečių vardu kalbėjo miesto  meras V. Grubliauskas.

Fotografijos iš šventės.