Pradžia Veikla Koncertinė veikla Kanklininkių vasaros pradžia

Kanklininkių vasaros pradžia

Kanklininkės  Aistė Pakalniškytė, Gustė Saudargytė, Austėja Rimkutė, Iveta Bagdanavičiūtė ir Gabija Milašiūtė (mokytoja A. Nainytė) birželio 1 dieną  pasitiko vasarą Naujojoje Akmenėje. Jos buvo pakviestos dalyvauti Naujosios Akmenės kultūros centro renginyje skirtame Vaikų gynimo bei Tėvo dienoms paminėti. Renginys prasidėjo  spektakliu "Buratino nuotykiai", kurį maloniai žiūrėjo ir šio renginio dalyviai. Po spektaklio ventiškės kanklininkės pasirodė šventiniame koncerte ir klausėsi savo draugų kanklininkų iš Joniškio Algimanto Raudonikio meno  bei  Naujosios  Akmenės muzikos mokyklų. Koncerto pabaigoje pasirodęs "Lietuvos talentų" dalyvis, kanklių ansamblis "Sunny" iš Šiaulių (vad. K. Kuprytė) paliko didelį įspūdį ir įkvėpimą mergaitėms  labiau pamilti kankles ir jomis groti. Po koncerto renginio dalyviai savo turimus troškimus  kartu su balionais paleido į dangų  su viltimi, kad jų norai išsipildys atėjus  vasarai...

Fotografijos iš renginio.