Pradžia Veikla Koncertinė veikla žmogus neišnyksta be pėdsako

„Žmogus neišnyksta be pėdsako"

Rugsėjo 29 d. ansamblis „Mudu du" (birbynininkas G.Jankus ir kanklininkė A.Nainytė) dalyvavo renginyje „Žmogus neišnyksta be pėdsako" Joniškio rajono  Bučiūnų kaime. Ansamblis nuotaikingai pasitiko renginio dalyvius. Šildė tautinių muzikos  instrumentų garsais susirinkusius paminėti šio kaimo šviesuolius - Lietuvos kariuomenės brigados generolą K.Popeliučką ir  fizikos bei fizikinės chemijos pradininką Lietuvoje profesorių, steigiamojo seimo narį V.Čepinskį. Neįprasta buvo užsiregistruoti dalyvių sąraše žąsies plunksna ir gauti arbatos puodelyje su sodybos nuotrauka kaip padėką už dalyvavimą. Sodyboje buvo aukojamos Šv. mišios, atidengta atminimo lenta bylojanti apie 1928 m. įsteigtą pradinę mokyklą, kuri veikė iki šešto dešimtmečio... Popietę užbaigė bendrai su  visais dalyviais atliekant bendrą dainą „Giminės".

Nuotraukos iš renginio.