Pradžia Veikla Koncertinė veikla Dainuok, žiemužėle 2017
Parašė mokytoja Genovaitė Bučiuvienė

„Dainuok, žiemužėle - 2017‘‘

2017-12-09 Šiauliuose vyko Baltijos šalių vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos atlikėjų konkurso solistų pasirodymų diena. Šiemet konkurse dalyvavo 82 solistai iš Šiaulių, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Mažeikių, Plungės, Gargždų, Skuodo, Kuršėnų, Radviliškio, Utenos, Tauragės ir Latvijos respublikos Rygos ir kitų miestų.

Savo žiemos kerus ir gražų vokalą bei emociją pažėrė vokalistai iš Ventos, Dominyka Gurinaitė, Akvilė Srūgytė ir Dominykas Mazaliauskas. Kiekvienoje amžiaus grupėje varžėsi virš 20 dalyvių. Akvilė Srūgytė 14-16 m.amžiaus grupėje pelnė III laipsnio laureatės diplomą ir Dominykas Mazaliauskas 17-20m.III laipsnio laureato diplomą.

Didžiuojuosi savo mokinių aukštais pasiekimais ir jų darbštumu. Dėkoju jų tėveliams už suteiktą galimybę  dalyvauti konkurse.