Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose Dainų dainelė 2018
Parašė Roma Jonikienė

Dainų dainelė 2018

Konkurso „Dainų dainelė“ atrankos turo komisijai vadovavo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja J. Rekašienė, komisijoje dirbo Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijos dainavimo pedagogės B. Smiltinikienė ir V. Gurejeva. Sveikinimo žodį konkurso dalyviams, pedagogams, žiūrovams tarė vicemeras A. Nicius. Dainorėliai suskirstyti amžiaus grupėmis, šį kartą atrankoje dalyvavo keturių amžiaus grupių vaikai ir jaunimas. Jaunesniojo mokyklinio amžiaus B grupėje dainavo penki solistai ir  Ventos muzikos mokyklos Mergaičių vokalinis ansamblis, mokytoja D. Savickienė.

Dainininkės nuoširdžiai stengėsi, kūriniai linksmi,  mergaitės nuotaikingai dainavo. Kur kas didesnė konkurencija buvo tarp solistų. Vienuolikos ir daugiau metų C amžiaus grupėje atrankoje dalyvavo dviese – Ventos muzikos mokyklos solistės Austėja Nociūtė, jos mokytoja D. Savickienė ir Dominyka Gurinaitė, mokytoja G. Bučiuvienė. A. Nociūtė kūrė personažus su vaidybos elementais – dainavo „Virėjos dainelę“. D. Gurinaitė, kaip ir visi G. Bučiuvienės konkursams rengiami dainininkai, žavėjo elegancija.  Vyriausiųjų atlikėjų D grupėje dainavo keturi solistai - dvi merginos ir du vaikinai. Klausytis aštuoniolikmečių  - didelis malonumas, jautiesi jaunų, gabių žmonių autoriniame koncerte, nė nemėgini spėlioti, kuris geresnis. Šį darbą palieki komisijai. Dainavo trys Naujosios Akmenės muzikos mokyklos mokytojos M. Girskienės parengti dainininkai Aurimas Pocius, Kamilė Ramanauskaitė, Ignas Šnelis. Ketvirtoji konkursantė – Ventos muzikos mokyklos moksleivė Eidmantė Lileikytė, jos mokytoja G. Bučiuvienė.  Komisijos sprendimu Pakruojyje  sausio 24 – ąją varžysis B. Bertašius, T. Švažas,  P. Lukas, G. Montvilaitė, G. Jankauskaitė,  A. Nociūtė, D. Gurinaitė, A. Pocius,  K. Ramanauskaitė ir Mergaičių vokalinis ansamblis iš Ventos muzikos mokyklos.

Konkurso akimirkos.