Pradžia Veikla Koncertinė veikla Lietuvos 100-mečiui

Lietuvos 100-mečiui

Vasario 16-osios išvakarėse iškiliai atšventėme Lietuvos valstybės jubiliejų. Tradiciškai buvo apdovanoti  nominacijų ,,Gerais darbais Tėvynę puošiam“ laureatai. ,,Metų aktyvisto“ apdovanojimas skirtas mokyklos direktorei M. Voronovienei  už kūrybines idėjas turtinant miesto bendruomenės kultūrinį gyvenimą. Jubiliejinę Lietuvą muzikos mokykla gražiai pasveikino koncertu ,,Gimę mes Lietuvoj“, kuriame dalyvavo chorai: jaunučių ,,Čiulkinėlis“, jaunių ,,Genumai“, suaugusiųjų ,,Ventava“  (vad. D. Savickienė ir R. Dievinas), instrumentiniai akordeonų  ir saksofonų  ansambliai (vad. D. Jankuvienė ir G. Jankus), mergaičių vokalinis ansamblis(vad. D. Savickienė), solistės – D. Gurinaitė, E. Lileikytė, A. Srūgytė  bei grupė ,,Belekuoks“ (vad. G. Bučiuvienė), fortepijoniniai duetai – E. Lopaitytė  ir D. Gurinaitė (mokyt. I. Vežuks), F. Borusevičiūtė ir V. Baranauskaitė (mokyt. E. Čepulienė), Tautinių muzikos instrumentų orkestras (vad. M. Voronovienė).

,,Mes sugrįšim iš kitų kraštų maldoj ir užtrauksim dainą tą, kurią dainavo mūsų senoliai...“  skambėjo koncerto finale O. Vyšniausko daina ,,Gimę mes Lietuvoj“, kurią atliko solistai E. Lileikytė, V. Gricius ir visi koncerto dalyviai bei žiūrovai.

Nuotraukos iš renginio.