Pradžia Veikla Koncertinė veikla Ventiškiai papilėniškių pasakoje apie meilę

Ventiškiai papilėniškių pasakoje apie meilę

Romantiškai nusiteikę Ventos muzikos mokyklos mokiniai ir jų mokytojai sutiko pavasarį integruotame etikos-muzikos renginyje apie meilę  ,,Jūratė ir Kastytis", Papilės Simono Daukanto gimnazijoje. ,, Austėjukės" - Aistė Pakalniškytė, Gustė Saudargytė ir Austėja Rimkutė (mokyt.

A. Nainytė ) pritardamos tradicinėmis kanklėmis išdainavo žvejo Kastyčio kasdienybę, pilnus tinklus ir jo svajas. Mokytojų E. Čepulienės ir I. Vežuko vadovaujamas fortepijoninis duetas  Imantė Vežuka ir Joana Danusevičiūtė muzikos garsais nutapė Dieviškos Jūratės paveikslą. Jūratės ir Kastyčio begalinę meilę išvingiavo tautinių muzikos instrumentų ansamblis ,,Jaunieji muzikantai": birbynininkas Minijus Lekšaitis (mokyt. V.Virbickas), kanklininkės  Aistė, Gustė  ir Austėja. Šių mergaičių trio apie Kastyčio pasaką jūros gelmėse ir  linksmą šokį ,,sutrenkė" tradicinėmis kanklėmis. Tarsi surūstinto Perkūno griausmas ir žaibai fortepijoninis duetas Fausta Borusevičiūtė ir Virginija Baranauskaitė (mokyt. E.Čepulienė) sudaužė Jūratės gintaro namus. Vesta Adomaitytė (mokyt. E. Čepulienė) skambino fortepijonu apie meilę, kuri sujungė ir pražudė dvi liepsnojančias širdis.

Anot legendos, neliko nieko, bet šią istoriją  visiems primins į krantą išplaukę  gintarai...

Renginio momentai.