Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose „Venta Piano Duo“ Grand Prix Elektrėnuose

„Venta Piano Duo“ Grand  Prix  Elektrėnuose

Neįtikėtinai didelė sėkmė lydėjo „Venta Piano Duo“ (Dominyka Gurinaitė ir Emilija Lopaitytė, mokyt. I. Vežuks) Elektrėnuose, kur balandžio 27d. vyko  XVIII – asis  respublikinis  fortepijoninių  ansamblių  konkursas „Skambinu  su draugu“. 14 duetų  ir trio  iš visos Lietuvos  konkurencijoje, komisija Grand Prix  skyrė  būtent  Ventos  muzikos  mokyklos  auklėtinėms ir tai  dar ne viskas – „Venta  Piano  Duo“ laimėjo ir nominaciją už geriausiai atliktą klasikinį kūrinį (Beethoven „Sonata“ op. 6) ir taip pat nominaciją už geriausiai atliktą džiazinį kūrinį (M. Cornick „Blues“ ir „Swing“). Tiesiog maksimalus laimėjimas! Šis laimėjimas jau aštuntasis (6 tarptautiniai, 2 respublikiniai). Visa ši patirtis yra didžiulis stimulas ir varomoji jėga duetui  tolimesniems  siekiams.

Konkurso akimirkos.