„Kartu - smagiau“

Spalio 26 d. fortepijono klasės mokinės, dalyvaudamos Šiaulių Juventos progimnazijos organizuojamame festivalyje „Kartu - smagiau 2018“, pradėjo naująjį festivalinį, koncertinį ir konkursinį sezoną. Tai du fortepijoniniai duetai: Imantė Vežuka ir Joana Danusevičiūtė (mokyt. Edita Čepulienė ir Imants Vežuks, atliko Fibich „Barcarolla“ ir V. Neugasimov „Tarantella“), bei Dominyka Gurinaitė ir Emilija Lopaitytė (mokyt. I.Vežuks, atliko Beethoven „Rondo Moderato“ ir Rachmaninoff „Valsas“). Tokie festivaliai yra geriausias būdas patikrinti ir šlifuoti jaunųjų atlikėjų koncertinį pasiruošimą, stebėti bendraamžių pasirodymus. O mokytojams, metodinė sąveika su kolegomis, repertuaro ir interpretaciniais klausimais.

Nuotraukos iš festivalio.