Pradžia Veikla Koncertinė veikla Jonui Švedui 110 m.

Jonui  Švedui – 110 m.

Lapkričio 22d. Ventos muzikos mokyklos kanklininkės, bei  folkloro ansamblis ,,Austėja" dalyvės (mokyt. A. Nainytė)  Akmenės  krašto muziejuje, drauge su Naujosios Akmenės muzikos mokyklos kanklininkėmis bei Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos tautinių instrumentų atlikėjais minėjo  žymaus kompozitoriaus, dirigento ir tautinių instrumentų puoselėtojo Jono Švedo gimimo 110 metų  sukaktį. Tą vakarą salė prisipildė šiltos ir nuoširdžios tautiniais instumentais atliekamos muzikos. Iš jaudulio pirmą kart būnant scenoje žibėjo pačių jauniausiųjų atlikėjų akytės - tai sesučių Amelijos ir Emos Kondrotaičių bei Egistinos ir Brigitos Volskyčių. Jas scenoje keitė kanklių trio - Aistė Pakalniškytė, Gustė Saudargytė  ir Austėja Rimkutė (mokyt. A. Nainytė).Vėliau susijungusios su Naujosios Akmenės kanklininkėmis (mokyt. L.Rimkuvienė)  drauge puikiai kankliavo. Kanklininkės grįžo namo pasidalinusios ir gavusios koncertinės patirties.

Nuotraukos iš renginio.