„Piano Frequency“ Liepojoje

Gruodžio 12d. Liepojos koncertinės halės „Great Amber“ kamerinėje salėje, vyko I-asis tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas „Piano Frequency“. C grupėje (13-15m.) varžėsi ir Ventos muzikos mokyklos mokinė Emilija Lopaitytė. Atlikta programa:  J. S. Bach „Preliudas ir Fuga“ B-dur BWV 866, F. Chopin „Mazurka“ op.68 Nr.4, J. Ivanovs „Scerco“, (mokyt. Imants Vežuks).  Dvylikos konkursantų (iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos) konkurencijoje, Emilija tapo konkurso diplomante. Šiame konkurse dėl diplomanto vardo teko stipriai pakovoti – be apdovanojimo liko net 5 atlikėjai. Pasak konkursą stebėjusios aukštos kvalifikacijos fortepijono pedagogės iš Latvijos, Emilijos grojimas buvo profesionalus, labai muzikalus ir žanriškai nepriekaištingas.

Konkurso akimirkos.