„Grokime kartu - 2019“

Vasario 27 – 28d. Radviliškio muzikos mokykloje įvyko antrasis tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Grokime kartu“. Ventos muzikos mokyklą atstovavo du fortepijoniniai duetai: Imantė Vežuka ir Joana Danusevičiūtė (A2 grupė – 4-5 klasės, atliko Fibich „Barcarolla“ op.22 Nr.2, Neugasimov „Lietaus lašai ryte“ ir „Tarantella“), Dominyka Gurinaitė ir Emilija Lopaitytė ( A3 grupė – 6-7 klasės, atliko Beethoven „Sonata“ D – dur, op.6, Rachmaninoff „Valsas“ op.11).

Komisija 1 vietos laureato diplomą skyrė Dominykai ir Emilijai (mokyt. I.Vežuks), o Imantė ir Joana tapo konkurso diplomantėmis (mokyt. E.Čepulienė ir I.Vežuks). Konkurso dalyviai buvo apdovanoti suvenyrais – natelės formos statulėlėmis su Radviliškio muzikos mokyklos simboliais.

Nuotraukos iš konkurso.