„Sąskambiai 2019“

Kovo 22-23 dienomis Vilniuje, B. Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje, jau  dešimtą kartą vyko tarptautinis kamerinių ansamblių ir džiazinės muzikos festivalis – konkursas „Sąskambiai“. Ventos muzikos mokyklos mokinės Dominyka Gurinaitė ir Emilija Lopaitytė (mokyt. Imants Vežuks) pasirinko sudalyvauti džiazinės muzikos konkurse kaip fortepijoninis duetas. Mergaitės konkursui paruošė 6 džiazines pjeses: Kevin Olson „Jazz suite“ („A Swing Think“, „A Little Latin“, „Ballad for Julia“, „Blue Waltz“) ir Mike Cornick „Blues“, „Swing“ iš „Jazz suite“. Dueto pasirodymas buvo nepaprastai sėkmingas. Vienuolikos konkursantų konkurencijoje „Venta Piano Duo“ pelnė laureato diplomą, o svarbiausia – sulaukė pagyrimų iš komisijos pirmininko Lietuvos muzikos akademijos profesoriaus, džiazo katedros vedėjo ir žymaus džiazo pianisto Artūro Anusausko ir B. Dvariono muzikos mokyklos džiazo skyriaus vedėjo, mokytojo - eksperto Rimanto Jurkonio.

Po konkurso, rezultatų belaukiant, konkursantai turėjo galimybę pasimėgauti B. Dvariono muzikos mokyklos big bendo  grojimu, o mokytojai turėjo galimybę apsilankyti seminaruose.

Festivalio nuotraukos.