Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose Skambioji daina 2019

Balandžio 5 dieną, Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje vyko VIII-asis Žemaitijos krašto vaikų ir moksleivių dainų konkursas „Skambioji daina“. Konkurso A, B, C, D grupėse suskambėjo 67 dalyvių pasirodymai. Dalyviai atvyko iš Klaipėdos, Rietavo, Mažeikių, Alsėdžių, Plungės, Naujosios Akmenės, Ventos, Palangos, Platelių, Telšių, Šiaulių meno ir muzikos mokyklų,  progimnazijų ir gimnazijų.

Dainavimo mokinė Elija Vilčinskaitė B kategorijoje apdovanota padėkos raštu, Austėja Nociūtė

C kategorijoje laimėjo III vietos laureato diplomą ir organizatorių įsteigtą prizą. Mokines konkursui ruošė mokytoja metodininkė Donvina Savickienė, koncertmeisteris Raimondas Dievinas.

Nuotraukos iš festivalio.