Ventos „Perlai”

Į Klaipėdoje vykstantį 10-ąjį jubiliejinį  tarptautinį vaikų ir jaunimo estradinio dainavimo konkursą „Linksmieji perliukai-2019“ suriedėjo 128 ,,perliukai” ne tik iš Lietuvos didžiųjų miestų, bet ir iš  Kaliningrado, Baltarusijos, Rusijos Federacijos. Konkurse dalyvavo  penkios Ventos muzikos mokyklos solistės:  Akvilė Srūgytė,  Dominyka Gurinaitė, Eidmantė Lileikytė, Emilija Lopaitytė ir Viktorija Kontrimaitė (mokyt. G. Bučiuvienė). Merginos labai išraiškingai, emocionaliai ir įtaigiai atliko pasirinktus kūrinius ir pelnė aukštus įvertinimus. Kiekvienoje kategorijoje rungėsi  po 16-18 dalyvių.  Dominyka pelnė I-osios vietos laureatės diplomą. Akvilė  iškovojo II-osios, o Emilija  III-osios vietos laureato diplomus. Visos trys varžėsi vienoje kategorijoje.  Vienoje  kategorijoje varžėsi Eidmantė ir Viktorija. Eidmantė pelnė I-osios vietos laureatės diplomą. Viktorija, sužavėjusi savo vokalu ir emocija ne tik publiką, bet ir komisiją, pelnė Grand Prix diplomą ir žaliąjį perlą. Laureatės apdovanotos specialiais perlais.