Pradžia Veikla Koncertinė veikla Akmenės smuikelis

„Akmenės smuikelis“ - 2019

Birželio 8 d. Akmenės gamtos ir kultūros parke, 48-ąjį kartą vyko svarbiausia Akmenės rajono meno šventė ,,Akmenės smuikelis“. Kadaise tai buvo liaudiškos muzikos kapelų šventė, kuri  padėjo gerą pagrindą ateičiai, o dabar „Akmenės smuikelis“ - rajone yra didžiausias ir svarbiausias renginys, reprezentuojantis Akmenės krašto kultūrą, suburiantis visus meno kolektyvus, kultūrai neabejingus žmones, svečius iš kitų miestų bei užsienio šalių. Visada renginyje dalyvauja ir Ventos muzikos mokyklos moksleiviai. Šiemet mokyklą šventėje reprezentavo folkloro ansamblis ,,Austėja“ (vad. A. Nainytė), jaunučių choras ,,Čiulkinėlis“, mišrus choras ,,Ventava“  (vad. D.Savickienė, koncertmeisteriai R.Dievinas, G.Jankus), mokyt. G. Bučiuvienės dainavimo mokiniai ir grupė ,,Belekuoks“.

Nuotraukos iš renginio.