VentaJazzKovo 18 d. mokykloje nušurmuliavo devintasis „Venta JAZZ 2011“ festivalis. Jame dalyvavo per 80 džiazo muzikos jaunųjų atlikėjų. Festivalio idėjos autorius Imants Vežuks muzikantus sukvietė iš įvairių Lietuvos ir Latvijos muzikos mokyklų: Mara Katarska (vokalas) (Ryga), ansamblis „Jazzy, boys“, vad. U.Muzikants (Auce), violončelių ansamblis, vad. S.Bankevica (Auce), Šiaulių 2-osios muzikos mokyklos smuikininkų ansamblis (vad. A.Balčiūnaitė), gitaristai - Mantas Kliopkinas, Kęstutis Lauruša, Marius Slovikas (vad. R.Gaubas), Mažeikių muzikos mokyklos saksofonistų ansamblis „Saksofonija“ (vad. A.Jestromskis), pianistai - Kristina Ramaškaitė, Roberta Vaitelavičiūtė, Tomas Šopa (vad. D.Pocienė), Naujosios Akmenės muzikos mokyklos vokalinis ansamblis (vad. M.Girskienė), smuikininkų ansamblis (vad. D.Vanagienė), akordeonininkų duetas - Aurimas Šiurkus ir Ramūnas Kontrimas (vad. R.Šmigelskienė).

Įdomiais muzikiniais projektais festivalyje pasirodė ir ventiškiai muzikantai: folk – jazz grupė „TRULIA-LIA“ (vad. V.Virbickas), smuikininkų ansamblis (vad. L.Albrikienė), pianistės - Rūta Triaušytė, Greta Jankutė (vad. E.Čepulienė), Indrė Levanaitė, Gintarė Griciūtė, Vykinta Zeleckytė (vad. I.Vežuks), akordeonistė Viktorija Nociūtė (vad. V.Mikalauskienė), klavišininkas Robertas Bešlovas (vad. V.Gricius), saksofonistų ansamblis „Swinging saxohones“ (vad. G.Jankus), akordeonistų ansamblis (vad. R.Šmigelskienė), džiazinės muzikos ansamblis „Jazz friends“ (vad. I. Vežuks), gyvo garso grupė „Beveik“ ( G.Bakaitis, K.Lupeika, T.Joniškis), vokalistė Ieva Petrikaitė ir ansamblis „Decima“ (vad. G.Bučiuvienė).

Scenoje muzikantus nuotaikingai rikiavo renginio vedėja Viktorija Grigaitė. Visi koncerto dalyviai ir jų vadovai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis, kuriuos įteikė mokyklos direktorė Minifreda Voronovienė.