Pradžia Veikla Koncertinė veikla Kaip paukščiai žuvims giedojo

Balandžio 29 d. Neringoje vyko XI Žemaitijos ir Klaipėdos krašto tautinės muzikos ansamblių festivalis, kuriame dalyvavo Ventos muzikos mokyklos Tautinių muzikos instrumentų orkestras (vad. M.Voronovienė), birbynininkų ansamblis (vad. V.Virbickas), skudutininkų ansamblis (vad. D.Jankuvienė), folkloro ansamblis „Austėja“ (vad. A.Nainytė). Festivalyje koncertavo 64 kolektyvai, 530 dalyvių.

Festivalio programoje skambėjo mokyklos mokytojo Vidmanto Virbicko kūrinys „Žemaičių karčiamėlėj“. Šį kūrinį atliko Jungtinis Žemaitijos ir Klaipėdos krašto liaudies instrumentų orkestras, dirigavo mokytoja M.Voronovienė. Jungtiniam Žemaitijos ir Klaipėdos krašto ansmabliui dirigavo mokytoja D.Jankuvienė (V.Vilkončius „Gintarėlis“).

Ventiškiams ilgam išliks atminty gražūs pamario krašto įspūdžiai, kuriuos apvainikavo Tautinės muzikos festivalis „Kaip paukščiai žuvims giedojo“.

Diriguoja M.Voronovienė

Mokyklos Tautinių instrumentų orkestras