Pradžia Veikla Mokyklos renginiai Akordeonininku_metodinis

Akmenės rajono muzikos mokyklų mokytojų metodinio būrelio susirinkimas.

Kovo 27 d. Ventos muzikos mokykloje įvyko Akmenės rajono muzikos mokyklų mokytojų metodinio būrelio susirinkimas.

Metodinio renginio metu paliestos akordeono muzikos aktualijos. Mokytojai diskutavo apie akordeono muzikos gyvybingumo kontekstą šiuolaikinėje edukacinėje sistemoje, akordeono koncertinio aktyvumo galimybes ir problematiką. Pranešimą skaitė mokytoja ekspertė Vaida Mikalauskienė.

Metodinės valandos metu išgirdome daug puikių akordeonu grojančių vaikų iš Akmenės rajono, taip pat ir iš Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos. Akordeono dalyko mokytojai: Vaida Mikalauskienė, Rima Šmigelskienė, Dalia Jankuvienė, Algimantas Milius, Silva Dumskienė, Nijolė Daukšienė turėjo galimybę pristatyti savo auklėtinius. Visi metodinio renginio dalyviai pasidžiaugė puikiu akordeono muzikos koncertu, o filmuotoje medžiagoje pamatė šio puikaus muzikos instrumento technines ir menines galimybes.